„Navrácení zraku“ systémem ColorMatic

Colormatic 201403Jednoduchý, rychlý a především efektivní způsob jak vrátit zašlým automobilovým světlometům jejich původní vzhled nabízí společnost MOTIP DUPLI se svým unikátním opravným systémem ColorMatic. Ten využívá vysoce lesklý dvousložkový 2K lak ve spreji a nově jej svým zákazníkům nabízí také APM Automotive.

Proto výrobci autokosmetiky přináší na trh různé produkty na renovaci světel. Svoji vlastní technologii v loňském roce představila také společnost MOTIP DUPLI, jejíž unikátní opravný systém s obchodní značkou ColorMatic funguje na principu lakování, takže nevyužívá většinou jiných výrobců používané a v praxi náročnější leštění. Profesionální obnova systémem ColorMatic vrací světlometům původní vzhled a zvyšuje jejich svítivost. Renovace je přitom rychlá a efektivní a v porovnání s výměnou nových světlometů je výrazně levnější.

APM Automotive má k dispozici hned dvě různé varianty sady ColorMatic na renovaci světlometů. Menší (a cenově výhodnější) sada s objednacím kódem MOLAMPBOX1 obsahuje ´jen´ trojici potřebných sprejů ColorMatic, tedy čistič plastů, základ na plasty (aktivátor), 2K čirý lak lesklý. Velký profesionální 11-dílný set s objednacím číslem MO359248 přináší navíc také potřebné brusné papíry (P800 a P2000) a další příslušenství jako je maskovací páska, houbička, ochranné rukavice či pistolový stříkací nástavec ´spraymaster´. A v plastovém kbelíku, v němž je sada dodávána, nechybí ani DVD s praktickým video návodem.

Obě uvedené sady, které jsou zařazeny do dubnového minikatalogu MAXXXI slev, lze objednávat prostřednictvím webshopu APM Cathttp://webcat.apm.cz. Ve stromu Náplně >> Technické spreje >> Ostatní spreje >> Renovace zašlých světel spolu s nimi najdete také samostatně dodávaný 2K čirý lak lesklý určený k finální úpravě renovovaných světlometů.

Technická informace zde:

Sledujte nás na sociálních sítích:

Všechna práva vyhrazena © 2023 Swiss Automotive Group CZ s.r.o.