Skip to main content

Získejte ´baseballky´ z edice Mobil1

Pouze necelé dva týdny, přesněji do neděle 17. března 2024 přidává SAG CZ k motorovým olejům značky Mobil1 také unikátní odměny. Využijte jedinečnou šanci získat značkovou kšiltovku nebo pohodlnou baseballovou bundu z edice Mobil1.

Stačí nakoupit alespoň 40 nebo 250 litrů jakýchkoliv olejů oblíbené značky Mobil1. Značka Mobil1 je oficiálním dodavatelem maziv např. pro F1 tým Oracle Red Bull Racing. V rámci této spolupráce dodává týmu Formule 1 závodní oleje a poskytuje prvotřídní technickou podporu po celou závodní sezónu.

Piloti i techničtí odborníci týmu dobře vědí, že maziva Mobil1 pomáhají snižovat tření a opotřebení všech pohyblivých částí jejich závodních vozů, což znamená větší důvěru v dodatečný výkon, větší spolehlivost motoru na trati a více příležitostí dosáhnout na stupně vítězů. Oracle Red Bull Racing je přitom jedním z nejúspěšnějších týmů v novodobé historii Formule 1. Během posledních 15 let vyhrál více než 60 závodů Grand Prix, čtyři tituly mistra světa jezdců a čtyři tituly mistra světa konstruktérů. Rozsáhlé znalosti a zkušenosti potřebné k úspěchu v závodech tak dokonale zapadají do přístupu vývojářů značky Mobil1.

mobil odmena1 mobil odmena2