Speciální veletržní SAG HITY

hity 06Také pro červen byl připraven akční katalog SAG HITY, tentokrát ve speciální rozšířené verzi a navíc s pozměněným začátkem platnosti až od 6. 6. 2022. Červnový minikatalog s nabídkou vybraného dílenského vybavení a novinek je doplněn i o řadu EXPO NABÍDEK platných jen přímo na veletrhu SAG EXPO2022 = v sobotu 11. června v PVA EXPO Praha.

Z červnové akční nabídky SAG může zaujmout např. plně automatická plnička klimatizací WIGAM X-TREME vhodná pro chladiva R1234yf, R134a, R404A, R407C, R452A nebo třeba aktuálně velmi žádané moderní zařízení DECA SS4000 na efektivní dekarbonicazi motoru. Speciální cenu pro červen dostaly i dvě oblíbené vyvažovačky kol italské značky CEMB nebo špičkové nůžkové zvedáky Nussbaum. Katalog představuje také vybrané díly na údržbu motocyklů, jako jsou stojany značek Bihr či Bike-Lift nebo nabíječky Optimate. Nechybí ani široká nabídky autokosmetiky a autochemie včele s produkty naší privátní značky CarFit.

SAG HITY jsou určeny pro registrované zákazníky společnosti Swiss Automotiove Group CZ s.r.o. a uvedené nabídky jsou platné do 30. června 2022 (případně do vyprodání zásob dané položky). Katalog je možné najít v e-shopu Connect v sekci SAG Info.

Sledujte nás na sociálních sítích:

Všechna práva vyhrazena © 2023 Swiss Automotive Group CZ s.r.o.