Skip to main content

SAG Hity na březen

Také v březnu nabízíme vybrané položky ze svého sortimentu za zvýhodněné akční ceny. Aktuální vydání katalogu SAG HITY přináší nejen dvacet stran vybraných akčních položek garážového vybavení, nářadí či olejů, technických kapalin a autokosmetiky, ale také speciální čtyřstránkovou přílohu MOTO HITY a přehled březnových školení.

Na titulní straně jsou žárovky OSRAM NightBreaker LED H4, tedy nedávná novinka schválená pro provoz na českých silnicích, která umožnuje vybraným vozům použití moderní LED technologie jako legální náhrady za tradiční halogeny. Následují desítky dalších akčních položek včetně špičkového vybavení pro pneuservisy, výběru náhradních dílů privátní značky QWP či nabídky chemických produktů BlueChem, tentokrát pro údržbu a ochranu palivových systémů. Nechybí ani tradiční jarní nabídka Divinol Garden (maziva pro zahradní techniku).

Speciální příloha MOTO HITY pak přidává předsezonní akční nabídku motodílů a motopříslušenství, přičemž vybrané motocyklové díly doplňují i plošné slevy na sortiment brzdových destiček SBS, zrcátek V-Parts a baterií Dynavolt.

SAG HITY / MOTO HITY jsou určeny pro registrované zákazníky společnosti Swiss Automotive Group CZ s.r.o. a uvedené nabídky jsou platné do 31. března 2023 (případně do vyprodání zásob dané položky). Katalog je možné najít v e-shopu Connect v sekci SAG Info.

 

Hity 03 2023