První SAG HITY roku 2024

sag hity 2024 0102Od poloviny ledna do konce února platí první letošní vydání akčního katalogu SAG HITY, které přinášejí další nabídku vybraných produktů za zvýhodněné ceny. Třeba různá balení oblíbených aditiv VIF pro dieselové i benzínové motory a také výběr ze sortimentu technických sprejů a autokosmetiky Carfit či prémiového dílenského vybavení Metabo. Nechybí ani náhradní díly naší vlastní značky QWP.

SAG HITY leden-únor 2024 mají posunutý termín vydání tištěné verze, která bude dostupná až od 23. ledna. Nicméně zvýhodněné ceny desítek vybraných produktů platí už nyní, protože akční katalog je už dostupný v e-shopu Connect. Elektronická verze navíc zahrnuje i čtyři stránky akčního výprodeje. Tam uvedené položky jsou k dispozici pouze v omezeném množství, takže případní zájemci o některé plničky klimatizací či jiné dílenské vybavení za extra zvýhodněné ceny by neměli otálet.

Široký výběr motorových olejů v katalogu navíc nadále doplňuje také akční nabídka TOTAL QUARTZ, při které je možné k řadě olejů této oblíbené značky v ekologických kartonových 20litrových obalech získat i praktický výdejní stojan se sadou konví.

SAG HITY jsou určeny pro registrované zákazníky společnosti Swiss Automotive Group CZ s.r.o. a uvedené nabídky jsou platné do 29. února 2024 (případně do vyprodání zásob dané položky).