Poslední šance na odměny Mobil1 Racing

MOBILUž jen pár dní, přesněji do středy 15. listopadu 2023 přidává SAG s motorovým olejům značky Mobil1 také unikátní odměny. Využijte poslední šanci získat závodnickou kšiltovku nebo mikinu z edice Mobil1 Racing. Stačí nakoupit alespoň 40 nebo 150 litrů jakýchkoliv olejů oblíbené značky Mobil1.

Značka Mobil1 je oficiálním dodavatelem maziv např. pro F1 tým Oracle Red Bull Racing. V rámci této spolupráce dodává týmu Formule 1 závodní oleje a poskytuje prvotřídní technickou podporu po celou závodní sezónu.

Piloti i techničtí odborníci týmu dobře vědí, že maziva Mobil1 pomáhají snižovat tření a opotřebení všech pohyblivých částí jejich závodních vozů, což znamená větší důvěru v dodatečný výkon, větší spolehlivost motoru na trati a více příležitostí dosáhnout na stupně vítězů. Oracle Red Bull Racing je přitom jedním z nejúspěšnějších týmů v novodobé historii Formule 1. Během posledních 15 let vyhrál více než 60 závodů Grand Prix, čtyři tituly mistra světa jezdců a čtyři tituly mistra světa konstruktérů. Rozsáhlé znalosti a zkušenosti potřebné k úspěchu v závodech tak dokonale zapadají do přístupu vývojářů značky Mobil 1.