Skip to main content

Oleje Castrol nejen s iPhonem

MicrosoftTeams image 19

Co spojuje motorový olej Castrol a nakousnuté jablko? Obojí je symbolem nejmodernějších technologií a absolutní světovou špičkou ve svém oboru. A obojí dohromady navíc tvoří jedinečné akční sety za mimořádně zvýhodněnou cenu, které svým zákazníkům každoročně nabízí SAG CZ.

Až do poloviny prosince si tak mohou mechanici sami sestavit svůj balíček ze čtyř variant sudů olejů Castrol EDGE, GTX či Magnatec a čtyř různých atraktivních dárků značky Apple. Vedle dvou variant letošního modelu telefonu iPhone 15 si mohou vybrat také chytré hodinky Apple Watch Ultra 2 nebo sluchátka AirPods Pro. K dispozici je tedy celkem 16 různých variant balíčku za výjimečné akční ceny…

Vybraný akční set si registrovaní zákazníci SAG CZ mohou objednávat výhradně prostřednictvím svého obchodního zástupce.

Výběr ze čtyř atraktivních dárků:

  • Apple iPhone 15 Plus 256GB Black – 6,7″ Super Retina XDR displej a černé hliníkové tělo se zadní stranou z probarveného skla a pohodlnými zaoblenými hranami. Konektor USB–C a větší výdrž baterie.
  • Apple iPhone 15 256GB Black – 6,1″ Super Retina XDR displej, odolné probarvené sklo a hliníková konstrukce v elegantní černé barvě vybavená konektorem USB–C.
  • Apple Watch Ultra 2 GPS + Cellular – Velký, jasný Retina displej a 49 mm titanové pouzdro s modro-černým trailovým tahem (páskem) – M/L.
  • Apple AirPods Pro (2. generace) – Bílá sluchátka s novým čipem H2 pro inteligentní potlačení hluku a trojrozměrný dojem z poslechu. Prodlužená výdrž baterie a praktické MagSafe nabíjecí pouzdro s reproduktorem (USB C).