Skip to main content

Kvalita ke kvalitě – odměny k olejům Castrol

Castrol TransmaxProdukty CASTROL jsou zárukou vysoké kvality ať už se jedná o mazání motoru nebo převodových olejů. A stejně dobrou pověst po celém světě mají také reproduktory JBL nebo ruční nářadí KS Tools, tedy možné odměny za březnové nákupy olejů Castrol u SAG CZ.

Ke špičkovým olejům CASTROL TRANSMAX do manuálních i automatických převodovek mohou mechanici získat 179dílnou gola sadu KS Tools. Praktické nářadí z matné chrom-vanadiové oceli zahrnuje tři odolné ráčny (1/4“, 1/2“, 3/8“) s jemným mechanismem (72 zubů) a tlačítkem pro rychlé uvolnění nástavce. A k tomu samozřejmě kompletní sestavu nástavců a bitů pro běžnou práci v dílně.

Druhou možnou březnovou odměnou k produktům Castrol je bezdrátový BT reproduktor JBL Flip 6 s dlouhou výdrží, a hlavně skvělým prostorovým zvukem Original Pro Sound. Ten zajišťuje dvoupásmový systém reproduktorů doplněný samostatným výškovým reproduktorem a dvěma pulzujícími basovými zářiči. Tohoto oblíbeného společníka na party i na cesty přidá SAG CZ jako dárek k motorovým olejům CASTROL EDGE, MAGNATEC a GTX.

Veškeré oleje Castrol ve všech dostupných baleních najdete v e-shopu Connect.