Skip to main content

Další únorové prodejní akce

Hned několik drobných, ale praktických dárků mohou naši registrovaní zákazníci získat jako odměny za své únorové nákupy náhradních dílů značek MEYLE, NISSENS a MANN FILTER, pokud dosáhnou požadovaného obratu v daném sortimentu.

Např. oblíbená značka MEYLE s širokou nabídkou zejména podvozkových dílů nabízí jako odměnu navíc také značkovou půllitrovou lahev Camelbak na vodu s magnetickým rychlouzávěrem. Díly MEYLE se vyrábí ve dvou základních řadách MEYLE OE a MEYLE HD, přičemž produkty HD (Heavy Duty) vznikají vylepšením a optimalizací originálních dílů. Provozem a testováním odhalené slabší stránky dílů jsou technicky vylepšeny, což spolu s prvotřídními materiály a robustnějším provedením přináší výrazné prodloužení životnosti.

K vysoce kvalitním filtrům renomované značky MANN FILTER v únoru můžete získat multifukční nářadí Leatherman Rev se třinácti zůznými funkcemi. V nenápadném, zhruba deseticentimetrovém nástroji se ukrývá hned několik druhů kleští i šroubováků, samozřejmě nechybí nůž s rovným ostřím z oceli 420HC, otvíráky a podobně.

Atraktivní odměnu nabízíme také ke všem výměníkům tepla značky NISSENS. Symbolickým dárkem k těmto dílům je cestovní termohrnek s patentovaným uzávěrem zamezujícím vytečení.

Veškeré náhradní díly nejen uvedených akčních značek najdete v našem e-shopu Connect.

mann filter odmena meyle odmena nissens odmena