Skip to main content

Aku vysavač k dílům VALEO

valeo swf odmenaTaké v březnu mohou zákazníci SAG CZ usilovat o získání praktického pomocníka pro úklid vozu nebo garáže, který je odměnou za únorové a březnové nákupy širokého sortimentu náhradních dílů VALEO (a stěračů SWF).

Ve hře je mnohostranný ruční aku vysavač s vysokým sacím výkonem a širokým příslušenstvím, který umožňuje pohodlné vysávání mnoha bez obtěžujících kabelů. Výhodou je výkonný akumulátor, se kterým není problém efektivně vysávat i těžší materiály.

V našem e-shopu Connect je možné vybírat z široké nabídky dílů se značkou VALEO. K nejoblíbenějším patří spojkové díly včetně řady spojek VALEO Classic určených pro starší modely vozidel. K dispozici jsou rovněž spojkové sady FullPACK DMF™ a VALEO Kit4P pro alternativní náhradu dvouhmotového setrvačníku. Valeo je také druhým největším dodavatelem osvětlovacích systémů pro vozidla, nabízejícím více než 2 500 aktivních produktů. Každé druhé nové vozidlo vyrobené v Evropě je vybaveno světly od Valeo, které jsou k dispozici i jako náhradní díly stejné kvality.

VALEO dodává také startéry a alternátory VALEO, na něž spoléhá řada automobilových výrobců v prvovýrobě, stejně jako kompresory klimatizace, chladiče a další součástky chladicího systému. Samozřejmě zde nechybí ani stěrače různých provedení a délek, které doplňují i produkty dceřiné značky SWF.