Rozšířená nabídka sad Contitech PRO Kits

contitechSortiment rozvodových sad s vodními čerpadly Contitech v nabídce Swiss Automotive Group CZ zahrnuje mimo jiné i čtyři desítky položek profesionálních montážních sad PRO Kits. Ty vedle vodní pumpy, ozubeného řemene, napínací a vodicí kladky i drobných dílů obsahují zároveň také řemen pro olejové čerpadlo. Mezi poslední novinky této praktické řady patří sada pro motory 1.6 / 2.0 TDI nebo 2.5 TDI koncernu Volkswagen.

Uvedené motory jsou skuteční nezmaři. Během jejich životnosti tak může kvůli vysokému jízdnímu výkonu klidně dojít i na druhou výměnu ozubeného řemenu. Nejpozději v tento moment by se měl vyměnit i řemen olejového čerpadla. A zásluhou sady PRO Kits mají mechanici pro tuto výměnu všechny potřebné díly pohromadě.

Kdo sází na jistotu, měl by řemen olejového čerpadla měnit při každé výměně rozvodů. Výměna ozubeného řemenu je totiž poměrně drahá oprava, takže je efektivnější a bezpečnější zároveň s ní provádět i výměnu dalších již demontovaných dílů podléhajících opotřebení. Sady Contitech PRO Kits jsou tudíž vždy tou správnou volbou. Objednávat je můžete prostřednictvím e-shopu CONNECT.

Swiss Automotive Group CZ s.r.o.
Průmyslová 1385, 253 01 Hostivice
IČO: 44846967, DIČ: CZ44846967
Tel.: +420 225 983 200
E-mail: info@sag.cz

Sledujte nás na sociálních sítích:

Všechna práva vyhrazena © 2021 Swiss Automotive Group CZ s.r.o.