QWP novinka: vlnovce

Univerzální pružné díly výfuku (tzv. vlnovce) v minulých dnech rozšířily skladový sortiment naší exkluzivní privátní značky QWP. Pro prvotní naskladnění bylo vybráno 25 nejžádanější položek, přesněji vlnovců s vnitřním opletením různých průměrů i délek v provedení s krátkou či univerzálnější dlouhou přírubou, která umožňuje variabilní použití.

Příklady položek vlnovců skladem:tabulka vlnovce

 

 

 

 

 

Díky nedávnému připojení na nový distribuční sklad skupiny Swiss Automotive Group v Maďarsku mají zákazníci společnosti SAG CZ nyní k dispozici prakticky kompletní nabídku značky QWP. Nově tak mohou objednávat např. turbodmychadla, žhavicí svíčky, startéry i alternátory a mnoho dalších dílů.

Značka QWP byla na trh poprvé uvedena v roce 2006 s cílem nabídnout kvalitní náhradní díly za rozumnou cenu. Aktuální černo-červený design využívá už 21 produktových skupin od brdových či podvozkových dílů až po stěrače. Na český trh jsou tyto produktové skupiny uváděny od září 2020. Veškeré produkty QWP splňují všechny nároky OE specifikací i potřebné normy pro evropský nezávislý trh a jsou oblíbené ve všech zemích, kde má skupina SAG své aktivity.

Veškeré dostupné produkty QWP jsou dohledatelné v našem e-shopu Connect (https://shop.sag.cz).

IMG 20221026 142604

Sledujte nás na sociálních sítích:

Všechna práva vyhrazena © 2023 Swiss Automotive Group CZ s.r.o.