Novinka v sortimentu značky QWP: STĚRAČE

Sortiment exkluzivní značky QWP v nabídce Swiss Automotive Group CZ v minulých dnech rozšířily přední stěrače, a to v obou aktuálně používaných verzích – tedy pružné ploché i tradiční ramínkové.

qwp tuvStěrače řady QWP HPWS (High Performance Wiper System) mají stírací lišty z kvalitního přírodního kaučuku s přesně střiženým břitem pro vynikající stírací účinek. Základ konstrukce tvoří pevný ocelový rám odolný proti korozi. Díky tomu stěrače QWP slibují stabilní dobré výkony za každého počasí a dlouhou životnost. To je mimo jiné deklarováno také pečetí kvality ´GEBRAUCHSWERT GEPRÜFT´ (testované užitné vlastnosti) od TÜV Austria Automotive Gmbh, což je uznávaná rakouská nezávislá akreditovaná inspekční a certifikační instituce s působností po celém světě.

V efektních modrých blisterových obalech nechybí ani potřebné montážní adaptéry, které umožňují montáž na naprostou většinu automobilů současného evropského vozového parku. V rámci prvotního naskladnění byly do nabídky zařazeny stěrače v délkách od 28 do 75 cm (resp. od 36 do 61 cm).

qwp sterace 3

Tuto nabídku určenou pro přední okna v blízké budoucnosti doplní také široký sortiment zadních stěračů.

QWP (Qualitäts Werkstatt Produkte) je exkluzivní obchodní značkou skupiny SAG, jejíž produkty nabízejí skvělou kombinaci příznivé ceny a dobré kvality. Veškeré produkty QWP jsou dispozici v celé distribuční síti SAG a v e-shopu CONNECT.

qwp 2

Swiss Automotive Group CZ s.r.o.
Průmyslová 1385, 253 01 Hostivice
IČO: 44846967, DIČ: CZ44846967
Tel.: +420 225 983 200
E-mail: info@sag.cz

Sledujte nás na sociálních sítích:

Všechna práva vyhrazena © 2021 Swiss Automotive Group CZ s.r.o.