NOVINKA: Carfit AdBlue®

ADBlue 01 removebg previewCarfit AdBlue® v praktických pěti a desetilitrových kanystrech je očekávanou březnovou novinkou v sortimentu technických sprejů a provozních kapalin exkluzivní značky CARFIT, kterou na český trh přináší SAG CZ.

Vysoce čistý roztok močoviny (32,5%) dodávaný pod obchodním názvem AdBlue je důležitou provozní kapalinou pro stále více užitkových i osobních vozů, které k plnění limitů emisních norem Euro IV, V a VI využívají osvědčenou technologii selektivní katalytické redukce (SCR). Ta spočívá v efektivní kombinaci močoviny a SRC katalyzátorů s cílem pomocí vyšší teploty výfukových plynů zajistit účinnou redukci NOx. Technologie navíc přináší i vyšší účinnost paliva, méně nespáleného paliva a sazí ve výfukových plynech.

AdBlue se značkou Carfit přináší vedle příznivé ceny také záruku 100% kvality splňující nejpřísnější normy ISO. Přidanou hodnotou jsou pak samotné kanystry s integrovanou skládací nálevkou pro snadnou aplikaci i dávkování roztoku do nádrží osobních či dodávkových vozů.

Sledujte nás na sociálních sítích:

Všechna práva vyhrazena © 2023 Swiss Automotive Group CZ s.r.o.