Nabídka značky QWP je kompletní

Turbodmychadla, startéry a alternátory, chladiče nebo třeba žhavicí svíčky a mnoho dalších dílů se značkou QWP, na které spoléhají mechanici prakticky po celé Evropě, mohou nyní využívat také čeští zákazníci. V katalogu Swiss Automotive Group CZ je totiž k dispozici už kompletní sortiment této exkluzivní značky.

Nabídka QWP se od svého uvedení na český trh v září roku 2020 neustále rozšiřovala. Postupně se tak otevíraly další a další produktové skupiny, když letos to byly třeba brzdové hadice, poloosy, autožárovky nebo pružné členy výfukového potrubí. Díky nedávnému připojení na nový distribuční sklad skupiny Swiss Automotive Group v Maďarsku ale mají zákazníci společnosti SAG CZ nově k dispozici už kompletní nabídku značky QWP.

Na evropském trhu se značka QWP poprvé představila v roce 2006 s cílem nabídnout kvalitní náhradní díly za rozumnou cenu. Aktuální černo-červený design využívají dvě desítky produktových skupin od brzdových či podvozkových dílů až po stěrače. Veškeré produkty QWP splňují všechny nároky OE specifikací i potřebné normy pro evropský nezávislý trh a jsou oblíbené ve všech zemích, kde má skupina SAG své aktivity.

Všechny dostupné díly QWP jsou dohledatelné v e-shopu Connect.

QWP1QWP2

Sledujte nás na sociálních sítích:

Všechna práva vyhrazena © 2023 Swiss Automotive Group CZ s.r.o.