Skip to main content
Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Diagnostic Con (FCD) – online

21/04/2022

6655,- Kč

Diagnostic Con 2020 – záznamy z přednášek

Nezúčastnili jste se posledního Diagnostic Conu 2020, ale máte zájem dodatečně shlédnout všechny přednášky? Žádný problém, níže najdete přehled přednášek, které jsme sestříhali do jednotlivých video záznamů a pod nimi i objednávkový formulář, který Vám zajistí rychlý a neomezený přístup jak k přednáškám na videu, tak i k samotným prezentacím, které si během sledování můžete pohodlně otevřít či vytisknout a dělat si do nich tak jednoduše i případné poznámky.

Diagnostic Con je největší akce pro diagnostiky, emisní techniky a opraváře, která se koná jen jednou za dva roky a ta poslední se již po osmé konala 22.9.2020 v prostorách – O2 UNIVERSUM v Praze (dříve např. ve Fóru Karlín či na Vysoké škole Škoda Auto na Karmeli).

 
Pro více informací navštivte www.diagcon.cz.
 
Pakliže chcete získat přístup k záznamům z následujících přednášek z posledního ročníku, použijte objednávkový formulář ve spodní části této stránky.

Záznamy z přednášek 2020

Dopolední přednášky Diagnostic Conu představovaly koktejl těch nejžhavějších školících témat a problémů řešených v rámci diagnostické podpory na FCD.eu za poslední dva roky. Tyto přednesl zakladatel FCD.eu Libor Fleischhans, ke kterému se v odpoledních hodinách přidali i jeho kolegové a hosté z Vysokého učení technického v Brně nebo z Akademie věd České republiky, konkrétně z Ústavu státu a práva, Centra pro klimatické právo a udržitelnost.

 

Diagnostic Con tedy ani letos nezapomněl na témata, která ovlivňují opravárenské prostředí a branži jako takovou, na které bychom jako diagnostici a opraváři se snahou odvádět svou práci dobře, svědomitě a přitom růst a profitovat, neměli zapomínat. Je jednoduše zapotřebí se bránit proti všem nešvarům a naopak se zapojovat do dobrých projektů, které nám mohou pomoci dělat naší práci efektivněji a s větší radostí.

cena 5.500 Kč / 203 EUR bez DPH

Podrobnosti

Datum:
21/04/2022
Cena:
6655,- Kč
Webová stránka:
https://www.fcd.eu/course/online/5/order

Pořadatel

Ing. Ján Pančík
Telefon:
+420 739 530 762
E-mail:
jan.pancik@sag.cz
View Pořadatel Website

Místo konání

8 denní výukový plán