Úspěšné SAG EXPO 2022

Akce, která na českém aftermarketovém trhu nemá obdoby – to byl veletrh dodavatelů autodílů a servisního vybavení SAG EXPO 2022 uspořádaný společností SWISS AUTOMOTIVE GROUP CZ, na kterém se představilo více než osm desítek známých značek. Druhou červnovou sobotu se na výstaviště v pražských Letňanech sjely stovky mechaniků a majitelů autoservisů z celé České republiky.

SAG EXPO 2022 bylo pojato jako rodinný veletrh, kde si každý návštěvník přišel na své. Pro zákazníky byly mimo jiné připraveny zajímavé prodejní akce a zvýhodněné veletržní nabídky či řada zajímavých workshopů. Výstava nakonec přilákala více než tři tisícovky návštěvníků a přinesla bezpočet pozitivních ohlasů od všech zúčastněných. Zatímco dodavatelé s potěšením využili možnost po delší době opět naživo představit své novinky, mechanici zase rádi načerpali spoustu nových informací a za zvýhodněných podmínek nakoupili různé dílenské vybavení nebo osvědčené náhradní díly. Zajímavým oživením byly i krátké reportážní vstupy z jednotlivých stánků promítané na velkoplošné obrazovce v hale s bohatým cateringem. 11.000 vydaných porcí jídla hovoří za vše. Vzhledem k sobotnímu tropickému počasí nebylo překvapením ani 3.600 načepovaných piv.

V rámci doprovodného programu bylo pro děti připraveno množství zábavy v podobě herních simulátorů, stolních fotbálků, bungee trampolínek či lezecké stěny. Dámy pak mohly odpočívat v relax zóně s thajskými masážemi, vlasovým stylingem a kosmetikou. Celodenní prezentačně společenský program završilo losování tomboly o čtyři desítky atraktivních cen nejen pro vybavení dílny. Tou hlavní přitom bylo moderní zařízení BOSCH DAS 3000 pro kalibrací asistenčních systémů v hodnotě bezmála 300.000 Kč!

Letošní SAG EXPO si tak všichni užili opravdu naplno …

Swiss Automotive Group CZ s.r.o.
Průmyslová 1385, 253 01 Hostivice
IČO: 44846967, DIČ: CZ44846967
Tel.: +420 225 983 200
E-mail: info@sag.cz

Sledujte nás na sociálních sítích:

Všechna práva vyhrazena © 2021 Swiss Automotive Group CZ s.r.o.