SAG ON TOUR – GARÁŽOVÉ VYBAVENÍ & GRIL PÁRTY

sagontour plakatNa osm vybraných prodejen autodílů SAG v květnu zamíří série regionálních předváděcích akcí SAG ON TOUR s podtitulem „GARÁŽOVÉ VYBAVENÍ & GRIL PÁRTY 2023“ a celodenním programem. Ten zákazníkům nabídne možnost prohlédnout si i vyzkoušet spoustu dílenského vybavení, nářadí a vybraných produktů. Chybět nebude ani oblíbené pivo s grilovanou klobásou a vše zpestří také soutěže o atraktivní ceny nebo jen tak pro zábavu.

K aktuálním tématům a novinkám z oboru bude patřit představení nového formátu servisního konceptu CarXpert a také specialistů technického oddělení TechXpert. Premiéru bude mít aktualizovaný katalog značky Carfit s rozšířenou nabídkou provozních kapalin, technických sprejů a autokosmetiky a s příležitostí si osobně vyzkoušet inovovaný čistič brzd Carfit POWER s dostřikem až 3,5 metru. Svým výrazně rozšířeným sortimentem se pochlubí značka QWP, přičemž přítomní mechanici dostanou možnost otestovat i některé z univerzálních dílů (např. žárovky či stěrače).

Své novinky především v oblasti servisního vybavení bude prezentovat značka Bosch. Spoustu nářadí KS Tools si mohou mechanici doslova osahat v oblíbené pojízdné dílně se zkušeným prodejně-technickým poradcem. Zajímavou nabídku různého elektrického nářadí pro automobilové opravy představí také značka Milwaukee. Na dotazy ohledně olejů a maziv bude odpovídat specialista značky Castrol.

Na všechny účastníky bude před pobočkou čekat posezení s občerstvením a ti soutěživí se mohou zapojit například do dovednostní soutěže o nejrychlejšího mechanika. Zajímavé ceny budou připraveny nejen pro vítěze dne, ale také pro celkově nejlepšího borce. Jistou dávku zručnosti mohou mechanici prokázat také v soutěži BeerXpert při poněkud netradičním pití piva.

Oficiální program u každé z uvedených prodejen začne vždy v pravé poledne:

  • široký sortiment náhradních dílů QWP
  • technické kapaliny a autokosmetika CARFIT
  • služby technického oddělení TechXpert
  • prezentace dílenského vybavení a praktické ukázky
  • servisní koncept CarXpert a výhody členství
  • občerstvení (grilované klobásy, čepované pivo, nealko…)
  • dovednostní i zábavné soutěže o ceny
  • sortiment vybraných partnerských dodavatelů (Bosch, Castrol, KS Tools, Milwaukee)

Další informace a aktuální podrobnosti o programu najdete na www.sag.cz/ontour .

Sledujte nás na sociálních sítích:

Všechna práva vyhrazena © 2023 Swiss Automotive Group CZ s.r.o.