SAG Hity na prázdniny

Sedmé letošní vydání akčního katalogu SAG HITY má prodlouženou dvouměsíční platnost (1. 7. – 31. 8. 2022) a také posunutý termín vydání tištěné verze, která bude dostupná až poloviny července. Nicméně zvýhodněné ceny vybraných produktů platí už nyní, přičemž akční katalog je prozatím dostupný pouze v e-shopu Connect.

Z prázdninové akční nabídky SAG může zaujmout např. plně automatická plnička klimatizací WIGAM X-TREME vhodná pro chladiva R1234yf, R134a, R404A, R407C, R452A nebo výkonný dílenská hydropneumatický lis Kunzer s lisovací silou 20 tun. Mimo toho katalog zahrnuje i speciální nabídky autokosmetiky SONAX či MEGUIARS či motoolejů a motopříslušensví. A nechybí ani vybrané náhradní díly značky QWP – tentokrát konkrétně brzdy, spojková sada DMF, zadní tlumič či ložisko kola na vozy koncernu VW. Jako novinku pak aktuální Hity představují i nové SAG pracovní oděvy a to včetně žádaných pracovních šortek.

SAG HITY jsou určeny pro registrované zákazníky společnosti Swiss Automotiove Group CZ s.r.o. a uvedené nabídky jsou platné do 31. srpna 2022 (případně do vyprodání zásob dané položky). Katalog je možné najít v e-shopu Connect v sekci SAG Info.

MicrosoftTeams image 14

Sledujte nás na sociálních sítích:

Všechna práva vyhrazena © 2023 Swiss Automotive Group CZ s.r.o.