Poloosy a žárovky QWP

Sortiment exkluzivní značky QWP v nabídce Swiss Automotive Group CZ se nadále postupně rozšiřuje. Takže po červencovém představení očekávaných poloos je od konce srpna k dispozici také základní řada autožárovek a výbojek.

2022 09 QWP zarovkyPoloosy QWP doplňují již dříve nabízené homokinetické klouby a jejich manžety a ve většině případů jsou dodávány i s potřebným montážním příslušenstvím. Jsou vyráběny z osvědčených kvalitních materiálů a předepsanými technologickými procesy, takže stejně jako ostatní produkty značky nabízí vysokou kvalitu a 100% funkčnost za férovou cenu. Jejich významnou prodejní výhodou je navíc fakt, že jsou prodávány bez zálohy na starý díl, což mechanikům přináší vedle finanční také značnou časovou úsporu. Pro prvotní naskladnění bylo vybráno 80 nejžádanější položek, které pokrývají podstatnou část evropského vozového parku.

Základní nabídku autožárovek QWP tvoří tři desítky položek. Nejpoužívanější halogenové žárovky H4 a H7 doplňují i méně obvyklejší typy jako H1, H3 či H11 a řada malých (tzv. pomocných) žárovek, z nichž většina je dodávána v praktickém balení v krabičkách pro deseti kusech.

Vrcholem nabídky jsou xenonové výbojky pro hlavní světlomety řady PREMIUM+30% XENON se světelným výkonem 3.200 lumenů, barvou světla 4.300 Kelvinů, homologací E11 a teplotní použitelností od -40°C do 115°C.

Veškeré produkty značky QWP jsou dohledatelné v e-shopu CONNECT.

Sledujte nás na sociálních sítích:

Všechna práva vyhrazena © 2023 Swiss Automotive Group CZ s.r.o.