Novinka: DPF a katalyzátory BM Catalysts

BM Catalysts2Sortiment výfukových dílů v nabídce SAG CZ rozšířily filtry pevných částic a katalyzátory tradičního anglického výrobce BM CATALYSTS. To je jeden z největších nezávislých producent katalyzátorů, DPF a výfukového potrubí na trhu s náhradními díly v Evropě, který nabízí široký sortiment, skvělou dostupnost a vysokou úroveň kvality.

Roční produkce firmy BM Catalysts je cca 500.000 kusů, přičemž výfukové díly jsou vyráběny z nerezové oceli třídy 409, kterou upřednostňují i výrobci originálních dílů. Všechny nabízené produkty a naprostou většinu jejich komponentů firma vyrábí ve dvou vlastních závodech ve Velké Británii. Veškeré homologované katalyzátory i filtry pevných částic BM jsou testovány v souladu s nejnovějšími předpisy a zaručují plnou kompatibilitu s výrobky OE.

Swiss Automotive Group CZ aktuálně nabízí 114 typů katalyzátorů a stovku typů DPF se značkou BM Catalysts. Díly jsou dodávány včetně potřebného montážního příslušenství a jsou rovněž obsaženy v databázi TecDoc, takže jsou dohledatelné i v e-shopu Connect. Tam rozšířily stávající sortiment výfukových dílů zavedených dodavatelů BOSAL, WALKER a NOVAK.

 

BM Catalysts3

Swiss Automotive Group CZ s.r.o.
Průmyslová 1385, 253 01 Hostivice
IČO: 44846967, DIČ: CZ44846967
Tel.: +420 225 983 200
E-mail: info@sag.cz

Sledujte nás na sociálních sítích:

Všechna práva vyhrazena © 2021 Swiss Automotive Group CZ s.r.o.