Skip to main content

Jedenáct zastávek plných prezentací

Druhý ročník série regionálních předváděcích akcí SAG ON TOUR s podtitulem „GARÁŽOVÉ VYBAVENÍ & GRIL PÁRTY 2024“ zahrnuje celkem jedenáct poboček, které budou hostit bohatý odpolední program pro naše zákazníky. Během těchto akcí budou mít účastníci možnost prohlédnout si a vyzkoušet širokou škálu dílenského vybavení, nářadí a vybraných produktů.

letak Sagontour

Před každou z navštívených poboček vznikne během dopoledne malé stanové městečko, které bude hostit specialisty z našeho technického oddělení TechXpert. Ti budou pak celé odpoledne zákazníkům prezentovat vybrané stroje z naší široké nabídky dílenského vybavení. Novinky z oboru představí také servisní koncept CarXpert, a to včetně projektu digitálních servisních knížek a ukázek tzv. PDR oprav karosérií bez poškození.

Na akcích budou k vidění téměř všechny produkty značky Carfit, včetně provozních kapalin, technických sprejů a autokosmetiky. K dispozici bude také možnost vyzkoušet novinku letošního roku, univerzální mazivo Carfit Multisprej. Nebudou chybět ani ukázky náhradních dílů QWP včetně několika novinek. Specialisté značky Castrol představí kompletní sortiment, nově přepracovaný, a také inovovaný smluvní program Castrol SERVICE a nové výdejní stojany a skříně. K prezentaci přidají i soutěžní kvíz.

Dalšími experty, kteří se na akcích představí, jsou diagnostické experty SAG a technicko-prodejní specialisté značky SVPG System, kteří představí své novinky v oblasti servisního vybavení. Společnost Bosch představí své novinky v oblasti automobilového servisu. Na akcích bude také k dispozici ruční nářadí od značek jako KS Tools, Hazet a Milwaukee, a také mnoho dalšího včetně zařízení pro měření geometrie náprav se značkou Koch.

  • technické kapaliny a autokosmetika CARFIT
  • široký sortiment náhradních dílů QWP
  • servisní koncept CarXpert a výhody členství
  • služby a sortiment technického oddělení TechXpert (prezentace dílenského vybavení a praktické ukázky)
  • dovednostní i zábavné soutěže o ceny
  • sortiment vybraných partnerských dodavatelů (Bosch, Castrol, KS Tools, Milwaukee, SPVG Systém, Hazet, Koch, Sonic)
  • občerstvení (grilované klobásy, čepované pivo, nealko…)

Před každou pobočkou čeká na všechny návštěvníky posezení s občerstvením a ti, kteří mají zájem, se mohou zapojit do dovednostních soutěží o zajímavé ceny. Oficiální program u každé z poboček začíná vždy v pravé poledne.

Další informace a aktuální podrobnosti o programu na www.sag.cz/ontour.